wtorek, 19 lutego 2013

Kontakt


Jeśli uważasz, że masz w swojej ofercie coś ciekawego, o czym warto wspomnieć na moim blogu, napisz do mnie, a resztę szczegółów omówimy...

e- mail: kabaciatka.onet.pl@onet.pl


Moje opinie na temat testowanych produktów są jak najbardziej szczere, rzetelne wraz ze zdjęciami. Jeżeli jakiś produkt nie spełni moich oczekiwań, to nie będę pisała pozytywnej opinii o nim. Nie zamierzam słać wazeliny tylko dlatego, że coś dostałam do testowania.

KIM JESTEM?
Jestem Natalia, mam 29 lat. Mieszkam pod Krakowem w małej miejscowości. Pochodzę z Sochaczewa koło Warszawy. Jestem po szkole gastronomicznej, ukończyłam ją w rodzinnym Sochaczewie. Jak każda kobieta uwielbiam wszelkiego rodzaju kosmetyki, ciekawe książki i uwielbiam spędzać wolny czas grzebiąc w moim ogródku.  Postanowiłam założyć bloga ponieważ chciałam prezentować na nim fajne produkty, które są godne polecenia, ale  przestrzec Was przed niewypałami :) Zapraszam wszystkich do dalszego czytania i obserwowania mojego bloga oraz zapraszam również na drugiego mojego bloga o tematyce kulinarnej  Mała kuchareczka.


Mała informacja:
Nie życzę sobie aby, ktoś kopiował moje zdjęcia bez mojej zgody. Są one moją własnością!

Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam.
Z chęcią na nie odpowiem.

 kabaciatka.onet.pl@onet.pl


Pozdrawiam :)

1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz

Dziękuję, że mnie zaobserwowałaś/eś

Zapraszam częściej :)