Gdzie szukać ofert na idealne wakacje?


Już coraz bliżej zbliżają się wakacje i trzeba się bardzo dobrze zastanowić gdzie tutaj polecieć lub pojechać na wakacje. Opcji na spędzanie wakacji mamy mnóstwo i do końca jeszcze nie wiemy gdzie spędzimy czas wakacyjny, ale jedna opcja chodzi nam po głowie, ale o tym za chwilkę.


Nasze dzieciaki oczywiście nie bardzo przepadają za chodzeniem zdecydowanie wolą wylegiwać się na plaży, a młodszy synek woda, piasek czy baseny i zabawy związane z wodą. Dlatego nasze wakacje muszą być w ciepłe miejsca i koniecznie z atrakcjami dodatkowymi dla dzieciaków plaża, morze itp..

Zresztą my sami uwielbiamy plażing delikatny smażing i od jakiegoś dłuższego czasu chodzi za nami BUŁGARIA nad Morzem Czarnym tylko nie do końca możemy się zdecydować jaki rejon wybrać. Ogólnie słyszeliśmy, że ten kraj jest bardzo malowniczy, a krajobrazy cudowne. W szczególności zaciekawiło nas stare miasto Nesebyr, festiwal róż i słynne róże, ale i wiele innych ciekawych miejsc.

Tak naprawdę zastanawialiśmy się jaką formę podróży wybrać czy np. sami wszystko ogarnąć bezpośrednio i poszukać na własną rękę noclegu, transportu i atrakcji czy też mieć tym razem święty spokój i zdać się na jakieś biuro podróży. Na samym początku nie wiedziałam które biuro wybrać, ale zdecydowaliśmy się na ITAKĘ z tego względu, że ma naprawdę sporą ofertę, ceny bardzo dobre i jest już bardzo znane i można mu zaufać.

Ciekawa jestem gdzie wy moi drodzy planujecie wasze tegoroczne wakacje? Jakieś wycieczki zagraniczne czy raczej w Polskę wyruszycie? Piszcie koniecznie w komentarzu gdzie się wybieracie i co możecie polecić do zwiedzania w Bułgarii.Komentarze

instagram