PURE BEAUTY | FLORAL FUSION/ Drugi ulubieniecONLYBIO / HAIR CYCLING REGENERACJA SZAMPON DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY

To silnie wzmacniające rozwiązanie dla wrażliwego i problematycznego skalpu. Formuła wzbogacona o proteiny pszenicy, ceramidy, olej awokado i olej sezamowy dba o prawidłowe funkcjonowanie mikrobiomu skóry głowy.

Z kolei drugim ulubieńcem został z pudełeczka Floral Fusion szampon do włosów i skóry głowy od Onlybio. Po pierwsze opakowanie mega wygodne i moim skromnym zdaniem takie jest najlepsze w użytkowaniu. Po drugie cudna szata graficzna, a po trzecie jego świetne właściwości.

Szampon bardzo dobrze się pieni i rozprowadza na włosach i skórze włosów. Nie sprawia problemów ze spłukiwaniem. Nie plącze włosów i nie elektryzują się podczas czesania i suszenia. Są bardzo delikatne w dotyku i takie sypkie. Napewno nie obciąża ich są czyste, zdrowe i błyszczące. Szampon jest stosunkowo w niskiej cenie, ale to jest jego ogromną zaletą. Co jeszcze więcej moge o nim napisać to że ma mega przyjemny zapach i dzięki temu lepiej się go dozuje bo uwielbiam kiedy mi coś na głowie czy skórze pięknie pachnie. Szampon jets naprawdę godny uwagi i polecam wam go samym wypróbować na własnych włosach :)


Szampon otrzymałam od Pure Beauty
Komentarze

instagram