COPACABANA TAN, SELF TAN DRYING POWDER /Royality #7 / Ulubieniec 1


Cena sugerowana: 189,00/30 g,
Magiczny puder zaprojektowany, by likwidować uczucie lepkości i nieprzyjemny zapach, który pozostaje na skórze po aplikacji samoopalacza. Zapobiega powstawaniu zacieków i niechcianych plam na ubraniach oraz pościeli, jednocześnie pielęgnuje i nadaje Twojej skórze odrobiny blasku.

Moja opinia
Pamiętacie jak całkiem niedawno publikowałam zawartość boxa kosmetycznego od Pure Beauty zatytułowanego Royality #7 i właśnie tam znalazłam kilka wspaniałych produktów o których warto napisać kilka słów. Na pierwszy rzut idzie Self Tan Drying Powder czyli bardzo ciekawy produkt w postaci pudru.

Po pierwsze opakowanie jest w formie metalowego pojemniczka z którego z łatwością można wydobyć sypki puder. Także mega duży plus za opakowanie, które nie utrudnia wydobywania kosmetyku.


Puder bardzo mi pomógł w zniwelowaniu nielubianego zapachu po aplikacji samoopalacza. Nie powiem bardzo często korzystam z takiego typu produktów w takim czasie gdzie nie mogę skorzystać ze słoneczka, a moja skóra jest po prostu blada i szuka promieni słonecznych.

Aplikacja jest mega łatwa za pomocą pędzla wystarczy puder rozprowadzić po ciele i tyle...

Skóra jest wygładzona po zastosowaniu tego pudru, a co więcej niweluje ten nieprzyjemny zapaszek. Bo powiedzmy sobie szczerze, że nie jest on zbytnio fajny. Całe szczęście, że ktoś to wymyślił. Ja zdecydowanie go wam polecam jeśli nie lubicie tego zapachu i się bardzo sprawdził. Z czystym sumieniem polecam dalej...

Konsystencja to typowy puder z lekkimi drobinkami mieniącymi się. Zapach jest bardzo delikatny, ale nie bardzo perfumowany więc osoby, które lubią delikatne wonie będą zadowolone. Jeśli chodzi o aplikację tego produktu


Kosmetyk otrzymałam od Pure Beauty w prezencie


Pozdrawiam

Komentarze

instagram