Shehand Laboratories złota zmiękczająca maska do rąk w formie rękawiczek / Ulubieniec z pudełeczka zrelaksuj się!Ekskluzywna maska do rąk w formie efektownych złotych rękawiczek to zabieg premium, który zapewni skórze Twoich dłoni niezwykłą miękkość, aksamitną gładkość oraz zdrowy blask. Zapomnij o suchości, szorstkości i dyskomforcie skóry – maska niweluje te problemy, dzięki czemu Twoje dłonie odzyskają pełen komfort i właściwą kondycję.

Otwórz saszetkę i wyjmij rękawiczki. Zdecydowanym ruchem dłoni otwórz zgrzewy w miejscu nadgarstka. Włóż czyste ręce do środka rękawiczek i owiń kołnierz rękawiczek wokół nadgarstka – przyklej plaster zabezpieczający, który uszczelni wnętrze i spowoduje, że zabieg będzie bardziej efektywny. Po 20-30 minutach wyjmij dłonie z rękawiczek. Wmasuj pozostałości maski w skórę i pozostaw do wchłonięcia lub delikatnie spłucz z dłoni.

Moja opinia
Rękawice mieszczą się w niebieskiej saszetce, która wizualnie bardzo ładnie wygląda, a sama maska jak nazwa wskazuje jest w formie bardzo wygodnych rękawiczek. Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny dla noska. Konsystencja to lepka masa, która oblepia nasze dłonie :)

Mamy taki trudny czas, że nasze dłonie są wystawione na nie lada próbę ponieważ bardzo często mamy skórę przesuszoną, szorstką i nieprzyjemną w dotyku. Uważam, że od czasu do czasu musimy o nie zadbać bardziej radykalnymi środkami do pielęgnacji skóry dłoni w postaci masek.

W ostatnim czasie miałam przyjemność testowania właśnie takiej maseczki od SHEHAND LABORATORIES i totalnie mnie urzekła ponieważ bardzo często wyjeżdżam z samego rana do pracy i moje ręce sa wystawiane na wiatr i mróz i musiałam się ratować maską i całe szczęście, że spotkałam ją na swojej drodze ponieważ bardzo mi pomogła.

Moje dłonie stały się gładziutkie bez większych zadziorów, skóra stała się delikatna w dotyku, nawilżona i wygładzona. Powiem wam szczerze, że na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale jak ją użyłam to kosmos. Zakupiłam sobie kolejnych kilka sztuk i mam nadzieję, że przetrwam ten trudny czas i moje dłonie również ze mną. Najważniejsze, że jestem z niej zadowolona i pomogła mi uratować moje przesuszone dłonie, a wy jakie maski stosujecie?


Czy ją polecam? Zdecydowanie tak, a maskę dostaniecie w cenie 24 zł.


Produkt otrzymałam w prezencie od PURE BEAUTY


Pozdrawiam :)

Komentarze

instagram