ARKANA, ADAPTUJĄCY KREM O SZEROKIM SPEKTRUM DZIAŁANIA / ULUBIENIEC ROYALITY #7 / PURE BEAUTY


ARKANA,ADAPTUJĄCY KREM O SZEROKIM SPEKTRUM DZIAŁANIA

Cena sugerowana: 199,00 zł/50 ml
Nowoczesny krem adaptujący skórę do obrony przed szkodliwymi skutkami promieniowania UV, VIS, HEV, starzenia glikacyjnego i stresu oksydacyjnego. Wspiera system antyoksydacji i detoksykacji skóry oraz stymuluje receptory witaminy D w skórze.

Moja opinia
Opakowanie jest to bardzo solidny pojemniczek z eleganckim srebrnym wieczkiem odkręcanym. Powiem wam, że kiedyś już miałam ten krem i cieszę się, że mam możliwość ponownego używania. Moim skromnym zdaniem opakowanie jest bardzo eleganckie i praktyczne w użyciu.

Konsystencja jest to biała masa, nie za gęsta i nie za rzadka wprost idealna. Krem bardzo dobrze się rozprowadza na skórze i szybko się wchłania nie pozostawiając lepkiego filmu, którego bardzo nie lubię. Zapach jest delikatny i subtelny. Osobom wrażliwym będzie pasował.

Działanie kremu bo to jest teraz najważniejsze. Krem zdecydowanie polepsza stan nawilżenia mojej skóry, stała się mięciutka w dotyku, dobrze nawilżona i odżywiona. Jestem z tego kremiku bardzo zadowolona ponieważ ma ogromne spectrum działania i ciekawe działania pielęgnacyjne i prewencyjne. Najważniejsze dla mnie nawilżenia silne, wygładzenie i odżywienie. Krem jest dość drogi, ale jest bardzo wydajny i starcza na bardzo długi czas. Więc czasami warto zainwestować na krem dobrej jakości aniżeli smarować się czymś dziwny. Czy go polecam zdecydowanie tak ponieważ jest to jeden z lepszych kremów do twarzy jaki miałam w ostatnim czasie.

Pozdrawiam serdecznie :)


Krem otrzymałam od Pure Beauty
Komentarze

instagram