KRYNICKIE SPA BY BIO-LIFE COSMETICS, PEELING CUKROWY DO CIAŁA / ulubieniec 3 / Royality #7Cena sugerowana: 28,90 zł/200 g
Regularnie stosowany złuszcza martwy naskórek oraz wygładza skórę. Skutecznie nawilża, wpływa korzystnie na jej wygląd i kondycję. Sprawia, że skóra staje się miękka oraz gładka w dotyku.

Moja opinia
Peeling mieści się w plastikowym pojemniczku, które jest odkręcane, Wydobycie jest bardzo proste i wygodne w użyciu. Takie najprostsze jakie może być i takie powinno być w takiego typu produktach. Zapach jest bardzo ładny i delikatny. Konsystencja w sam raz. Drobinki ścierające są idealnej grubości.

Peeling bardzo delikatnie, ale dobrze ściera martwy naskórek, który następnie jest przygotowany do dalszej pielęgnacji i przyjęcia składników odżywczych z balsamów czy masek do ciała. Dzięki drobinkom ścierającym nasza skóra staje się jędrniejsza, zdecydowanie gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Balsamy czy masełka do ciała dużo łatwiej się wchłaniają i poprawia się ukrwienie i elastyczność skóry na ciele. Ja uwielbiam takiego typu produkty do pielęgnacji ciała i przynajmniej raz w tygodniu używam peelingów, aby zedrzeć martwy naskórek. 

Dodatkowo jeśli używacie samoopalaczy warto przed użyciem zrobić peeling całego ciała właśnie takim produktem do oczyszczania skóry na ciele. Ja jestem z niego mega zadowolona i polecam ponieważ nie podrażnia, nie uczula i robi dobrą robotę.

Pozdrawiam serdecznie


Peeling otrzymałam w ramach współpracy z PURE BEAUTY


Komentarze

instagram